سایت ساز رایگان افزایش رتبه الکسای قانونی
بستن تبلیغات [X]
شرکت ماموت

مزایا و کاربرد های ساندویچ پانل دیواری پلی یورتان

سه شنبه 28 دی 1395
16:19
meysam
0: تعداد بازدید

ساندویچ پانل پلی یورتان نوعی ساندویچ پانل است که قابلیت استفاده در سقف ها و دیوار ها را دارد که در این مطلب سعی بر این است که ساندویچ پانل پلی یورتان سقفی را مورد بررسی قرار دهیم

برای مطالعه بیشتر راجع به ساندویچ پانل دیواری کلیک کنید

این نوع ساندویچ پانل عایق حرارتی وصوتی بهتری نسبت به سایر ساندویچ پانل ها است.

ساندویچ پانل پلی یورتان خود به دو قسمت تقسیم میشود . پایه پلی اتر ، پایه پلی استر(اجاره ماشین)

جمله شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل در کشور میتوان به شرکت ماموت اشاره کرد که از برترین شرکت های حوزه ساندویچ پانل است.(قیمت ساندویچ پانل)

وزن بسیار پایین داشته و سبک وزن هستند

مایعات را به خود جذب نمیکنند و ضد آب هستند

دوام و عمر بالایی دارند

به دلیل مصرف پایین انرژی در فرایند تولید آن هزینه تمام شده به شدت پایین می آید

عدم خوردگی توسط حشرات و مقاوم در برابر آب و آتش

تنوع زیاد و مشتری پسند بودن سآندویچ پانل

نصب و راه اندازی آسان


همه چیز درباره ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

يکشنبه 26 دی 1395
15:28
meysam
2: تعداد بازدید

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی:

همانطور که در توضیح ساندویچ پانل اشاره کردیم ، ساندویچ پانل به ترکیب 3 لایه گفته میشود که 1 لایه عایق بین 2 لایه ورق قرار میگیرد که این ورق میتواند گالوانیزه یا آلوزینک و یا نایلون باشد و عایق نیز میتواند پلی یورتان ، پلی استایرن و ... باشد

پانل پیچ مخفی نوعی ساندویچ پانل دیواری است که به دلیل شکل خاص اورلپ ان ، بعد از نصب پیچ های نصب در زیر آن مخفی شده و برای زیبایی کار است .(قیمت ساندویچ پانل دیواری)

این نوع ساندویچ پانل در ضخامت 5 سامتی متر تولید میشود.و تنها تفاوت در طول و رنگ پانل هاست(اجاره ماشین)

این ساندویچ پانل توسط شرکت های مختلفی تولید میشود که میتوان به شرکت ماموت اشاره کرد.

این شرکت با تولید روزانه در حدود هزاران متر مربع ساندویچ پانل یکی از برترین تولید کنند گان ساندویچ پانل در خاورمیانه است.

استاندارد تولید ساندویچ پانل پیچ مخفی 5 سانتی متر است که بنا به نظر کارشناسان تولید میشود.

منبع: ساندویچ پانل دیواری


قیمت ساندویچ پانل پشم سنگ

پنجشنبه 23 دی 1395
11:35
meysam
2: تعداد بازدید

ساندویچ پانل ماموت یکی از ساندویچ پانل های معروف و باکیفیت تولید داخل کشور است که میتوان به طول قطع گفت این ساندویچ پانل دارای طول عمر مفید بالا 20 الی 25 سال است و این شرکت اقدام به تولید ساندویچ پانل با انواع عایق های با کیفیت نظیر پلی یورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ مینماید .

این تولیدات در خیلی از شرکت ها انجام نمیشود و شرکت های معتبر محدودی در کشور هستند که اقدام به تولید این سازه با عایق خاص نمایند شرکت ماموت از دهه هفتاد شمسی مشغول فعالیت است به گونه ای که این شرکت قدیمی ترین شرکت در حوزه ساندویچ پانل و سازه های اماده است.(قیمت ساندویچ پانل)

ساندویچ پانل پشم سنگ یکی از ساندویچ پانل های تولید این شرکت است. این ساندویچ پانل دارای مزایای بسیاری همچون نسوز بودن ، مقاومت در برابر حرارت و ... است ویژگی اصلی این ساندویچ پانل میتوان به بازگشت به محیط زیست اشاره کرد

منبع: ساندویچ پانل پشم سنگ


نحوه انتخاب کانکس های دست دوم

پنجشنبه 23 دی 1395
11:34
meysam
4: تعداد بازدید

کانکس های دست دوم به کانکس هایی گفته میشود که یک بار توسط فردی دیگر استفاده شده است . مردم ایران دید مناسبی نسبت به کانکس دست دوم ندارند . دلیل این امر را میتوان اصراف بیش از حد مردم دانست . استفاده از کانکس دست دوم نه تنها دارای معایب نیست بلکه دارای مزیت های فراوانی است .

از جمله مزایای این کانکس های میتوان به هزینه و قیمت پایین تهیه این کانکس اشاره کرد اما تمامی کانکس ها را نمیتوان به صورت دست دوم فروخت و یا استفاده کرد .تنها کانکس هایی قابلیت استفاده به صورت دست دوم را دارند که دارای مواد اولیه با کیفیت باشند . به عنوان مثال از ورق های مناسب مثلا پلی یورتان یا گالوانیزه استفاده شده باشد. در غیر این صورت استفاده از کانکس دست دوم نه تنها دارای مزیت نخواهد بود بلکه در اینده مشکلاتی را به بار خواهد اورد.(قیمت کانکس)

در ثانی قبل از استفاده از کانکس های دست دوم این نوع کانکس ها باید تعمیر شوند . این تعمیر به عهده کارخانه ای است که کانکس از ان خریداری شده اسنمزایا و کاربرد های ساندویچ پانل

سه شنبه 14 دی 1395
16:54
meysam
2: تعداد بازدید

کاربرد ها:

از این پنل ها به عنوان پوشش سقف سوله ساختمان های صنعتی ، کانتینر های حمل و نقل ، سرد خانه های ثابت و متحرک ، انبار و سیلوها استفاده میشود. ضخامت های مورد استفاده در کاربری های مختلف متفاوت است. به طور مثال جهت پوشش سوله با کاربری پرورش قارچ و انبار خرما، مرغداری ها معممولا از پنل با ضخامت 5سانت استفاده می شود.ضخامت های 10 الی 20 سانت برای سردخانه ها(زیر صفر و بالای صفر)به کار می رود.

ساندویچ پانل ارزان

مزایا:

1)عایق گرما ، سرما ، صوت ، رطوبت

2)مقاومت در برابر باد ، رانش زمین ، زلزله و مواد شیمیایی

3)قیمت پایین و تنوع و رنگ و قابلیت بازیافت

4)سهولت در نصب و راه اندازی

5)وزن کم که باعث کاهش وزن کلی سازه میشود

6)مناسب برای تمامی اقلیم ها

شرکت ماموت


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ماموت است. || طراح قالب سایت ساز رایگان